Náš tým

Mgr. Světla Koubková - certifikovaná lektorka a koordinátorka lekcí

Je maminkou Karolíny (2005) a Valentiny (2010).
Pracuje jako logopedka od roku 2000, v roce 2004 ukončila specializační vzdělávání atestací v oboru klinická logopedie a založila Ambulanci klinické logopedie v Holicích. V roce 2010 se stala lektorkou programu PlayWisely® a v roce 2011 založila 1.centrum PlayWisely® ve Východních Čechách "MOUDRÉ HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY". V roce 2013 založila firmu Centrum logopedie s.r.o., kde dodnes působí jako klinický logoped. Na lekcích PlayWisely® se s ní můžete setkávat v Pardubicích.

 

Bc. Elizabeth Ryšavá Alvarezová - proškolená lektorka

Vystudovala historii a v současné době absolvuje magisterské studium a také pedagogické minimum. Již od svých 14. let působí pro neziskovou organizaci Čtyřlístek, specializující se na volnočasové aktivity pro děti. O PlayWisely® se dozvěděla, když hledala zaměstnání, které by ji bavilo, mělo nějaký smysl a mohla pracovat s dětmi. Nyní se s ní jako s lektorkou můžete setkávat při lekcích v Pardubicích. 

 

Aleš Pipek - PR specialista

 

Je otcem Martina, Terezy a Davida.
Pracuje jako specialista rádiových sítí. V "MOUDRÉM HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY" se stará o styk s veřejností, propagaci, web, Facebook nebo o zázemí a technický chod licenčních center. Jednoduše o vše co je třeba :-) Setkávat se s ním můžete především na propagačních akcích, při elektronické komunikaci nebo na akcích pořádaných Centrem logopedie s.r.o.

Kontakt

Mgr. Světla Koubková PARDUBICE, U Josefa 154, Cihelna
HRADEC KRÁLOVÉ, Třída E. Beneše 1433
tel. 774 321 021 moudrehrani@centrum.cz