Něco málo z historie

Licenční centrum MOUDRÉ HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY vzniklo v roce 2011 v tehdy nově vybudovaném Rodinném a vzdělávacím centru Holoubek Oblastní charity Pardubice v Holicích. Zájemcům o podporu komplexního rozvoje dětí v útlém věku přijela program představit jeho zakladatelka Patty Hannan z USA. O rok později byly lekce PlayWisely® přesunuty do větších prostor v Pohybovém studiu ENERGY v Holicích.

V roce 2013 uvítali program PlayWisely® také rodiče "pidilidí" v Pardubicích, a to v tehdejším Pidiklubu na Cihelně. Tyto prostory byly v roce 2014 zrekonstruovány firmou Centrum logopedie s.r.o. Kromě herny PlayWisely® zde najdete také Ambulanci klinické logopedie.

Od roku 2017 si s námi "Moudře hrajete" i v Hradci Králové. Najdete nás v tělocvičně "B.A.Z. centra".

Od září 2018 spolupracujeme se sportovní školkou Sportíci v Hradci Králové, která se tak stala první školičkou ve Východních Čechách, která zapojila metodu PlayWisely® do svého programu. Děti, které ji navštěvují, tak mají jedinečnou možnost být součástí metody, která rozvíjí inteligenci, smysly a motorické dovednosti současně.

Ke konci roku 2018 se nám podařilo uzavřít smlouvu s Rodinnými pasy  v královehradeckém kraji a  následně i v kraji pardubickém. Proto můžeme nabídnout 5% slevu po celou dobu docházky držitelům karty "Rodinné pasy", kteří navštěvují naše kurzy PlayWisely® v obou našich centrech. 

 

Kontakt

Mgr. Světla Koubková PARDUBICE, U Josefa 154, Cihelna
HRADEC KRÁLOVÉ, Třída E. Beneše 1433
tel. 774 321 021 moudrehrani@centrum.cz